معاون فنی ایرانسل گفت: با پیوستن هواپیماهای 6 شرکت بین‌المللی هواپیمایی دیگر به "خدمات رومینگ ایرانسل در آسمان"، سیم‌کارت‌های ایرانسل در پروازهای 21 شرکت هواپیمایی آنتن می‌دهند.

علی اصغر عینی‌پور در گفت‌وگو با ایسنا با اعلام این مطلب گفت: امکان استفاده از سیم‌کارت‌های ایرانسل در طول پروازهای بین‌المللی و همگام با روندهای جهانی ممکن شده و در حال حاضر امکان استفاده از سیم‌کارت‌های ایرانسل در صدها مسیر هوایی بین المللی 21 شرکت هواپیمایی جهان فراهم شده است.

به گفته وی در حال حاضر امکان استفاده از سیم‌کارت‌های ایرانسل در صدها مسیر هوایی بین‌المللی این 21 شرکت‌ هواپیمایی فراهم شده است.

معاون فنی ایرانسل گفت: رومینگ مستقیم ایرانسل در حال حاضر برای مشترکین سیم کارت های دائمی در 420 اپراتور و برای مشترکین اعتباری در 168 اپراتور تلفن همراه دنیا فراهم شده است ضمن آنکه ایرانسل برای نخستین بار امکان استفاده از خدمات اینترنت همراه را در مناطق تحت پوشش 301 اپراتور تلفن همراه جهان فراهم کرده است و به این ترتیب ایرانسل گسترده ترین شبکه رومینگ بین الملل تلفن همراه کشور با به هم میهنان عرضه کرده است.

به گفته عینی پور برای نخستین بار، امکان استفاده از کارت شارژ اپراتور مقصد نیز برای مشترکین ایرانسل در برخی کشورها فراهم شده است. ضمن اینکه همانند سالهای گذشته ایرانسل اقدام به عرضه تعرفه مکالمات و پیام کوتاه ارزان و مقرون به صرفه‌ به حجاج ایرانی بیت الله الحرام و همچنین امکان استفاده رایگان از خدمات اینترنت همراه در موسم حج ابراهیمی امسال، کرد.

به گفته معاون فنی ایرانسل مشترکین سیمکارت‌های دائمی و اعتباری ایرانسل از صبح روز دوشنبه 25 شهریور و تا زمان بازگشت آخرین کاروان حجاج به کشور، با استفاده از سیمکارت ایرانسل و انتخاب شبکه تلفن همراه "موبایلی" و یا "زین" از طریق بخش تنظیمات شبکه گوشی تلفن همراه خود در کشور عربستان، میتوانند از تعرفه 599 تومانی به ازای هر دقیقه تماس ورودی و یا خروجی به هر مقصدی در داخل ایران و تعرفه 249 تومانی به ازای ارسال هر پیام کوتاه به هر نقطه از دنیا، بعنوان ارزان‌ترین تعرفه خدمات ارتباطی حجاج ایرانی برخوردار شوند.

وی افزود: مشترکین ایرانسل در کشور عربستان با انتخاب شبکه تلفن همراه زین و یا موبایلی، در طی موسم حج ابراهیمی امسال، به ازای هر دقیقه تماس با استفاده از سیم کارت ایرانسل به هر مقصدی در داخل ایران 599 تومان و برای هر دقیقه تماس ورودی از ایران و هر نقطه جهان نیز تنها 599 تومان پرداخت خواهند کرد.ضمن آنکه امکان استفاده از خدمات اینترنت همراه نیز برای حجاج مشترک ایرانسل با انتخاب شبکه تلفن همراه زین و موبایلی به صورت کاملا رایگان و نامحدود فراهم شده است.

معاون فنی ایرانسل تاکید کرد روشن کردن، فعال سازی سیم کارت و دریافت پیام کوتاه با استفاده از خدمات رومینگ این اپراتور در تمامی نقاط جهان رایگان بوده و هیچ هزینه‌ای برای مشترکین ایرانسل در بر ندارد.

به گفته عینی پور کلیه مشترکین سیم‌کارت‌های اعتباری ایرانسل به منظور استفاده از خدمات رومینگ بین‌الملل، لازم است برای اطمینان از فعال‌سازی رایگان خدمات رومینگ بین‌الملل برروی سیم‌کارت خود، حداقل بیست و چهار ساعت قبل از خروج از کشور، کد دستوری #1*111* را از خط ایرانسل خود شماره‌گیری کنند. مشترکین سیم‌کارت‌های دائمی ایرانسل نیز، برای فعال سازی خدمات رومینگ، می بایست با شماره 700 تماس بگیرند.رپورتاژ
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
جشن عروسی
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
رفع جای جوش صورت با سابسیژن
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
چگونه راننده دینگ شویم؟
روغن خراطین اصل
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
اهواز چت
انجام پایان نامه مدیریت
فروشگاه اسباب بازی بازیجو

لینک های مفید
آموزش مجازی | دوره آموزشی کفپوش سه بعدی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.