تاريخ : | | نویسنده : sarayeroman
وزارت خارجه بحرین در اعتراض به اظهارات سخنگوی دستگاه دیپلماسی کشورمان، کاردار سفارت جمهوری اسلامی ایران در منامه را احضار کرد.

به گزارش تسنیم به نقل از روسیا‌الیوم، وزارت خارجه بحرین اظهارات «مرضیه افخم» سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان در خصوص بحرین را محکوم و آن را غیر مسؤولانه  توصیف کرد.

در همین راستا «حمد احمد العامر» معاون وزارت خارجه بحرین در امور منطقه‌ای و شورای همکاری خلیج  فارس عصر روز گذشته (24 بهمن)‌ در اعتراض به اظهارات سخنگوی دستگاه دیپلماسی کشورمان «محمد رضا بابایی» کاردار سفارت جمهوری اسلامی ایران در بحرین را احضار و مراتب اعتراض دولت این کشور را به وی اعلام کرد.

طرف بحرینی همچنین مدعی شده است که علی‌رغم مواضع مثبتی که دولت بحرین نسبت به جمهوری اسلامی ایران در همه زمینه‌ها و سطوح مختلف اتخاذ کرده، اما مقامات ایرانی رویه ای مخالف را در پیش گرفته اند.

این در حالی است که وزارت امور خارجه کشورمان روز گذشته (24 بهمن) در پی ادعاهای وزیر خارجه بحرین، سفیر این کشور در تهران را فرا خوانده و مراتب اعتراض شدید کشورمان را به وی اعلام کرد.

مرضیه افخم سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان با اعلام این خبر افزود: این گونه اظهارات مقامات بحرینی نشان از سردرگمی آن‌ها در مواجهه با مطالبات مشروع مردم مظلوم بحرین دارد.

وی در ادامه گفت: طی احضار سفیر بحرین، از سوی رئیس اداره خلیج فارس وزارت امور خارجه به ایشان خاطرنشان شد دولت بحرین به جای اتکا به نیروهای خارجی و رو آوردن به رویکردهای امنیتی و طایفه گرایانه، خواسته های مردم کشورش را محقق سازد.


رپورتاژ
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
جشن عروسی
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
رفع جای جوش صورت با سابسیژن
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
چگونه راننده دینگ شویم؟
روغن خراطین اصل
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
اهواز چت
انجام پایان نامه مدیریت
فروشگاه اسباب بازی بازیجو

لینک های مفید
آموزش مجازی | دوره آموزشی کفپوش سه بعدی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.