عصر ایران – بنیاد " هریتیج" در آمریکا که یکی از بنیادهای مطالعاتی محافظه کار در زمینه امور بین الملل و استراتژیک است ، یک فیلم 7 دقیقه ای درباره ضرورت توسعه سیستم دفاع ضد موشکی آمریکا بر روی وب سایت خود قرار داده است.

به گزارش عصر ایران در این فیلم که با عنوان " 33 دقیقه " تهیه شده است از توسعه قابلیت های موشکی کشورهایی چون ایران و کره شمالی ابراز نگرانی شده است و بر ضرورت اجرای برنامه دفاع ضد موشکی آمریکا تاکید شده است.

در بخشی از این فیلم 7 دقیقه ای با اشاره به تهدید آمریکا از سوی موشک های بالستیک دشمنان این کشور می گوید:" دشمنان ما در حال توسعه و ذخیره سازی زرادخانه هایی هستند که آزادی و خوشبختی  ما را تهدید می کند و در این میان ، ایران و کره شمالی خطرناک تر هستند. همچنین کشورهایی دیگر چون روسیه و چین نیز دارای سلاح های مرگباری هستند که می تواند در چند لحظه میلیون ها آمریکایی را به کام مرگ بکشد ".

این فیلم که قرار است نسخه ای 1 ساعته از آن در آینده ای نزدیک در سراسر آمریکا و جهان پخش شود در ادامه با اشاره به اینکه موشک های بالستیک کره شمالی می تواند ظرف مدت 33 دقیقه پس از شلیک به خاک آمریکا برسد می افزاید:" زمان احیای سیستم دفاع ضد موشکی فرا رسیده است و آمریکا می تواند این سیستم را به تنهایی توسعه داده و با دست یابی و استقرار آن به امنیت خود و صلح جهانی کمک کند".

سیستم دفاع ضد موشکی آمریکا که استقرار آن از آرزوهای محافظه کاران آمریکایی از دهه 1980 بدین سوی بوده است یک سیستم ضد موشکی فراگیر و جهانی است که برای تامین امنیت مطلق آمریکا و متحدانش در برابر حملات احتمالی موشک های دوربرد کشورهای رقیب یا دشمن آمریکا طراحی شده است.

هزینه های برآورد شده برای استقرار این سیستم 1 تریلیون دلار برآورد شده است.این در حالی است که واشنگتن برای اجرایی کردن این پروژه با موانعی چون مخالفت های کشورهایی چون روسیه و نیز بحران اقتصادی روبروست.

دولت جورج بوش در 8 سال گذشته تلاش کرد تا با استقرار بخشی از این سیستم جهانی در اروپا (لهستان و جمهوری چک) در جهت تحقق این پروژه گام بردارد اما موانع پیش گفته و مخالفت های داخلی و افکار عمومی کشورهای پذیرنده این سیستم از جمله عواملی بوده اند که اجرایی کردن این پروژه را با مانع روبرو کرده است.
رپورتاژ
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
جشن عروسی
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
رفع جای جوش صورت با سابسیژن
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
چگونه راننده دینگ شویم؟
روغن خراطین اصل
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
اهواز چت
انجام پایان نامه مدیریت
فروشگاه اسباب بازی بازیجو

لینک های مفید
آموزش مجازی | دوره آموزشی کفپوش سه بعدی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.