ایرنا:دکتر "محمود احمدي نژاد" رييس جمهوري در همايش بزرگ ايرانيان مقيم خارج از کشور خطاب به ايرانيان حاضر در همايش گفت: "مي خواهم سخنان شما را رودررو بشنوم."   

**رييس‌جمهوري خطاب به ايرانيان مقيم خارج از کشور که در همايشي با همين نام در سالن اجلاس سران به مدت سه روز در حال برگزاري است، گفت: "فردا ما (هيات دولت) به کرمان سفر خواهيم کرد؛ اما مي‌خواهم پس از بازگشت با شما ديداري رودررو داشته باشم و سخنان شما را بشنوم."
** رييس‌جمهوري در سخناني صميمانه گفت: "ما هنگامي که به يک سفري سه يا چهار روزه به خارج از کشور مي‌رويم، در بازگشت به سمت کشورمان زماني که هواي ايران به ما مي‌خورد؛ گويي وارد بهشت شده‌ايم."
** دکتر "محمود احمدي نژاد" خطاب به ايرانيان حاضر در همايش گفت: "اميدوارم که روزهايي که در ايران هستيد به شما خوش بگذرد و قطعا نيز همين‌طور خواهد بود."
** هنگامي که دکتر محمود احمدي‌نژاد در مورد ويژگي‌هاي مثبت ايران و ايراني بودن سخن مي‌گفت و يا فرهنگ غني و دستاوردهاي خوب کشورمان را يادآور مي‌شد ايرانيان مقيم خارج از کشور حاضر در همايش با کف زدن سخنان رئيس‌ جمهوري را تاييد مي‌کردند.
** در آغاز همايش بزرگ ايرانيان مقيم خارج از کشور، پخش سرود "وطن" با صداي "سالار عقيلي" حضار را سرتاپا گوش کرده بود و آنان با کف زدن، سالار عقيلي را تحسين مي‌کردند.
** پس از پايان يافتن سخنراني رييس‌جمهوري تعدادي از ايرانيان مقيم خارج از کشور حاضر در همايش دور وي جمع شده و به ديده بوسي و خوش و بش يا درد دل با وي پرداختند که اين امر سبب بر هم خوردن نظم جلسه براي دقايقي کوتاه شد که در پي آن مجري همايش از کساني که در اطراف رييس‌جمهوري جمع شده‌ بودند خواست که به دکتر احمدي‌نژاد اجازه حرکت دهند.
** همچنين مجري همايش نامه پرفسور "فضل‌الله رضا" را که در کانادا زندگي مي‌کند، براي حضار قرائت کرد.
** قرار است ايرانيان مقيم خارج از کشور شرکت‌کننده در اين همايش در قالب چهار تور به استان‌هاي خراسان رضوي، اصفهان، تهران و منطقه عسلويه سفر کنند.
** برپايي غرفه سفره‌خانه سنتي که در آن از ميهمانان با چاي پذيرايي مي‌شد از ديگر نکات قابل توجه حاشيه همايش ايرانيان مقيم خارج از کشور بود.
** در غرفه پارک فناوري پرديس از شرکت‌کنندگان براي بازديد از مجموعه اين پارک که در 20 کيلومتري شرق تهران واقع است دعوت به ثبت‌نام شده و قرار است اين بازديد 29 فروردين صورت گيرد.
** رييس‌ جمهوري کشورمان خطاب به ايرانيان مقيم خارج از کشور گفت: "دولت جمهوري اسلامي ايران خود را موظف مي‌داند که از حقوق تک‌تک ايراني‌ها در هر جاي دنيا دفاع و صيانت کند."
** رييس‌جمهوري گفت: "هنگامي که به آمريکا سفر کرده بودم خبرنگاري از من پرسيد که ممکن است قدرت‌هاي بزرگ بخواهند ايران را منزوي کنند که بنده در پاسخ گفتم: ايران کساني را که بخواهند منزوي‌اش کنند با هفت جدش منزوي مي‌کند. خبرنگار پرسيد که ممکن است آنها به شما حمله نظامي کنند و بنده در پاسخ گفتم: آنها که هيچ، پدرجد آنها هم نمي‌تواند به ايران حمله نظامي کند."
** غرفه‌هاي متعددي در حاشيه همايش بزرگ ايران تعبيه شده بود که در آن وزارتخانه‌ها و سازمان‌هاي بزرگ از جمله سازمان ميراث فرهنگي دستاوردهاي خود را در معرض نمايش گذاشته بودند.

رپورتاژ
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
جشن عروسی
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
رفع جای جوش صورت با سابسیژن
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
چگونه راننده دینگ شویم؟
روغن خراطین اصل
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
اهواز چت
انجام پایان نامه مدیریت
فروشگاه اسباب بازی بازیجو

لینک های مفید
آموزش مجازی | دوره آموزشی کفپوش سه بعدی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.