عضو شوراي مركزي جمعيت ايثارگران انقلاب اسلامي با اشاره به مناظره اخير موسوي و كروبي گفت: حركت موسوي در مناظره ديشب تابلويي تمام عيار از ليبراليسم بود.

احمد نجابت عضو شوراي مركزي جمعيت ايثارگران انقلاب اسلامي در گفت‌وگو با فارس، با اشاره به مناظره شب گذشته ميرحسين موسوي و مهدي كروبي گفت: يكي از كارهاي خوب صدا و سيما برگزاري اين مناظره‌ها بود كه ماهيت انسان‌هايي كه دچار استحاله شده بودند را برملا كرد چرا كه ديشب ديديم موسوي چنان اهانت‌هايي را به رئيس جمهور كرد كه تاسف‌آور است.

وي افزود: آقاياني كه مدعي خط امام و اخلاق هستند با تمام وجود و از ته قلب اخلاق را زيرپا گذاشته و ديديم كه حداقل 40 بار احمدي‌نژاد شخص دوم كشور پس از رهبري معظم انقلاب اسلامي را دروغگو ناميده و در آخر هم به احمدي نژاد گفت كه چرا خجالت نمي‌كشد.

عضو شوراي مركزي جمعيت ايثارگران انقلاب اسلامي تصريح كرد: احمدي نژاد براي چه خجالت بكشد؟ براي اينكه يك رئيس جمهور مخلص، مستضعف‌گرا، دانشگاهي و احياكننده ارزش‌ها است؟

نجابت با بيان اينكه آقايان از آنجايي كه جريان را با تمام وجود باخته واين باخت را حس مي‌كنند تاكيد كرد: از همين رو درصدد تحقير مردم هستند تا خداي نكرده يك بلوايي را در كشور ايجاد كنند.

وي ادامه داد: اگر حرف‌ها و آمارهاي موسوي درست بود چرا در آخر برنامه دست و پايش را گم كرده بود. از همين رو بايد توجه كرد كه در اين جا مسئله، مسئله اسلام ناب محمدي(ص) است.

عضو شوراي مركزي جمعيت ايثارگران انقلاب اسلامي اين مناظره را روشنگر و موجب تميز دادن حق از باطل دانست و اظهار داشت: مدعيان اخلاق‌گرايي اخلاق را زيرپا گذاشته و چنان حالت خشني داشتند كه قابل توجه است.
نجابت ابراز داشت: موسوي در جلسات و ميتينگ‌هاي خود به احمدي‌نژاد حمله مي‌كرد و بعد از فرمايشات مقام معظم رهبري هم در خصوص سياست خارجي دولت نهم لغت مفتضحي را به كار برد كه همه اينها نشان از يك انديشه‌ انحرافي است.

وي به اعتقادات انديشه ليبراليسم مبني بر اينكه به مردم بگوئيد آزادي، حقوق بشر و حقوق شهروندي اما اگر كسي با شما مخالفت كرد با تمام قوا بكوبيدش اشاره كرد و گفت: حركت آخر ميرحسين موسوي در مناظره ديشب يك تابلوي تمام عيار از ليبراليسم است يعني مخالفانش را به نظر خود لجن‌مال مي‌كند كه اين موضوع امتحاني بود براي موسوي.

عضو شوراي مركزي جمعيت ايثارگران انقلاب اسلامي اضافه كرد: به ياري خداوند مردم احمدي‌نژاد را در دور اول به پيروزي خواهند رساند و در سفر اخير احمدي‌نژاد به تبريز هم ديديم كه مردم با حضور ميليوني خود كمر آنها را شكستند و انشاءالله در انتخابات 22 خرداد همانند 23 تير با انتخاب احمدي‌نژاد جواب محكمي به اينها خواهند داد.
نجابت انتخابات را مبارزه جبهه نفاق، كفر، زر و زور در برابر انقلاب و اسلام ناب محمدي‌(ص) عنوان كرد و يادآور شد: اين صف‌آرايي مشخص است كه موجب مي‌شود يك عده ترور شخصيتي شده و مظلوم واقع شوند.

وي در خصوص اينكه برخي خود را اصل و ركن نظام دانسته و انتقادهاي احمدي‌نژاد را تيشه به ركن نظام تلقي مي‌كنند خاطرنشان كرد: نظام سه ركن ولايت فقيه، مردم و قانون اساسي دارند و امام‌(ره) فرموده‌اند انقلاب با هيچ كس عقد اخوت نبسته بنابراين اينها حتي يك موي منتظري هم نمي‌شوند ولي ديديم كه امام چگونه او را بركنار كرد.
عضو شوراي مركزي جمعيت ايثارگران انقلاب اسلامي افزود: اين انقلاب 200 هزار شهيد و 400 هزار جانباز داده است و با حرف‌هاي موسوي و كروبي هم تكان نمي‌خورد.

رپورتاژ
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
جشن عروسی
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
رفع جای جوش صورت با سابسیژن
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
چگونه راننده دینگ شویم؟
روغن خراطین اصل
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
اهواز چت
انجام پایان نامه مدیریت
فروشگاه اسباب بازی بازیجو

لینک های مفید
آموزش مجازی | دوره آموزشی کفپوش سه بعدی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.