ایرنا: مديرکل روابط عمومي سازمان حج و زيارت گفت: اين سازمان دخالتي در خصوص برخورد پليس عربستان بايد يک زائر زن ايراني به دليل اينکه خارج از سيستم سازمان اعزام شده ندارد، و در اين ارتباط بايد کنسولگري ايران پاسخگو باشد.

"عبداله نصيري" افزود: برخي از زائران ايراني از طريقي خارج از سيستم سازمان حج و زيارت به عربستان سعودي براي انجام مناسک حج اعزام مي شوند، که در اين صورت مسووليتي متوجه اين سازمان نيست.

وي در خصوص برخورد پليس عربستان با يک زائر زن ايراني تصريح کرد: اين فرد خارج از سيستم اعزام شده و ما در اين مورد پاسخگو نيستيم بلکه بايد کنسولي ايران در اين خصوص اظهار نظر کند.

نصيري اظهار داشت: زائراني که از سوي اين سازمان و در قالب کاروان هاي اعلام شده از سوي سازمان حج و زيارت به عربستان سعودي سفر مي کنند، سازمان مسووليتي در قبال آنها ندارد.

"شب جمعه گذشته در مسجدالنبي مدينه منوره زن جواني که مشغول خواندن دعا و زيارتنامه در حرم نبوي بود مورد حمله ناجوانمردانه ماموران سعودي قرار گرفت .

ماموران سعودي اين زن ايراني را که در گوشه اي از حرم پس از نماز مغرب و عشا مشغول قرائت دعا بود با باتوم و مشت و لگد به شدت مورد ضرب و شتم قرار داده و او را دستگير کردند.

اين صحنه تاسف بار و بي سابقه موجي از تنفر و عصبانيت را در ميان زائران ايراني و ساير زوار کشورهاي خارجي حاضر در حرم نبوي از عوامل وهابي دولت سعودي بوجود آورد."  

رپورتاژ
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
جشن عروسی
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
رفع جای جوش صورت با سابسیژن
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
چگونه راننده دینگ شویم؟
روغن خراطین اصل
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
اهواز چت
انجام پایان نامه مدیریت
فروشگاه اسباب بازی بازیجو

لینک های مفید
آموزش مجازی | دوره آموزشی کفپوش سه بعدی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.