گل- داوید ویا، ستاره اسپانیایی باشگاه بارسلونا معتقد است که این آخرین فرصت برای لیورپول در مسیر حفظ فرناندو تورس است. ال گواخه در صحبتهایی اعلام کرده که از اینکه ال نینیو در بازار نقل و انتقالات تابستانی، رختکن لیورپول را به مقصد چلسی ترک نکرده، واقعا متعجب شده است.

ویا در صحبتهایی که در روزنامه دیلی  استار منتشر شده، اعلام کرد که انتظار داشته تا پس از آنکه لیورپول در کسب مجوز حضور در رقابتهای فصل بعد لیگ قهرمانان ناکام ماند، تورس رختکن این تیم را ترک کند.

ویا در صحبتهایی اعلام کرد که پس از کنار رفتن رافا بنیتس، مربی اسپانیایی لیورپول و روی کار آمدن روی هاجسون برروی نیمکت مربی گری این تیم، قرمزپوشان مهاجم اسپانیایی شان را از دست خواهند داد. او در این رابطه گفت:« واقعیت این است که اندکی متعجب شده ام، چرا که به نظر می رسد که ال نینیو در لیورپول باقی خواهد ماند.»

ال گواخه ادامه داد:« پس از صحبتهایی که در اردوی تیم ملی اسپانیا در جام جهانی میان من و تورس رد و بدل شد، فکر می کردم که او به چلسی خواهد رفت. فکر می کنم که این سران چلسی بودند که حاضر به پرداخت رقم درخواستی لیورپول نشدند؛ چرا که اگر بدین ترتیب نبود، مطمئنم که تورس رختکن تیمش را ترک می کرد.»

ویا معتقد است که سران آنفیلد در صورتی که خواهان حفظ تورس در رختکن تیمشان هستند، می بایست شرایط تیمشان را بهبود دهند. ویا در بخش پایانی صحبتهایش گفت:« این آخرین فرصت لیورپول برای حفظ تورس است. آنها می بایست نشان دهند که قادرند تا در تمامی عرصه ها در طول فصل به مبارزه بپردازند و در غیراین صورت تورس رختکن این تیم را ترک خواهد کرد.اگر لیورپول نتواند عنوان قهرمانی ای را به دست بیاورد، مطمئنم که تورس تابستان آینده به چلسی خواهد رفت.»

 


رپورتاژ
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
جشن عروسی
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
رفع جای جوش صورت با سابسیژن
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
چگونه راننده دینگ شویم؟
روغن خراطین اصل
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
اهواز چت
انجام پایان نامه مدیریت
فروشگاه اسباب بازی بازیجو
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
افزایش فالوور اینستاگرام | آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول | فلزیاب |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.